Firma Fat Brain Toy Co., wybrana Producentem Roku 2019

0

Fat Brain Toy Co., jedna z wiodących niezależnych firm produkujących zabawki i gry, została uznana za najlepszą zarówno za innowacyjność produktów, jak i doskonałość produkcji. Tytuł Producenta Roku został przyznany, 10 czerwca, przez Amerykańskie Stowarzyszenie Handlu Detalicznego Zabawkami (ASTRA) największego stowarzyszenia przemysłu zabawkarskiego w Ameryce, skupiającego sprzedawców detalicznych oraz producentów.

Nagrody zostały rozdane podczas tegorocznych targów stowarzyszenia ASTRA. „Nasze coroczne spotkanie to odpowiedni moment, aby wyróżnić tych liderów, którzy mieli duży wpływ na rozwój branży zabawkarskiej” - powiedziała Kimberly Mosley, prezes stowarzyszenia ASTRA, podczas rozdania nagród. „Nasze wyróżnienia odzwierciedlają, wyjątkowość branży zabawkarskiej: uznanie wartości roli zabawy w zdrowym rozwoju dzieci, zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług oraz chęć pomocy innym podmiotom działającym w branży zabawkarskiej”, kontynuowała Kimberly.

Podczas tych samych targów cztery różne produky wyprodukowane przez firmę Fat Brain Toy Co. otrzymały upragnioną Nagrodę Najlepszej Zabawki Dla Dzieci: Samoloty Playviator, Gra Yeti czy Nie!, Sorter RollAgain,Gra Morphy. Zabawki i gry które wyróżnione są Nagrodą Najlepszej Zabawki Dla Dzieci uważane są za najlepsze produkty wybrane przez amerykańskich ekspertów.

Naszą najważniejszą misją jest tworzenie zabawek i gier, które mają znaczenie dla rozwoju dzieci i takiemu wyróżnieniu wiemy, że pracujemy w dobrym kierunku” - powiedział Mark Carson, współzałożyciel firmy Fat Brain Toy Co. „Jesteśmy ogromnie dumni z tych nagród i wdzięczni naszym partnerom detalicznym za wiarę w nasze wyjątkowe podejście do projektowania zabawek”.

Fat Brain Toy Co. to jedna z wiodących na świecie, niezależnych firm produkujących gry i zabawki. Fat Brain Toy Co. w przeciwieństwie do producentów głównego nurtu, tworzy wysokiej jakości zabawki i gry, które inspirują dzieci do nauki poprzez nieskazitelną, autentyczną zabawę. Zabawki Fat Brain Toy Co. dostępne są w wiodących sklepach detalicznych na całym świecie. W Polsce, amerykańki producent reprezentowany jest przez firmę QElements. Zobacz zabawki Fat Brain Toy Co. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl