O firmie

Sklep FajneKlocki.pl jest sklepem detalicznym firmy QElements, która jest wyłącznym dystrybutorem innowacyjnych zabawek.

Misją firmy QElements jest wspieranie rozwoju emocjonalnego oraz intelektualnego dzieci w każdym wieku, poprzez dostarczanie dzieciom i ich rodzicom starannie wybranych produktów - pięknych, innowacyjnych i edukacyjnych.

Firmę QElements założyliśmy w 2008 roku, aby podzielić się z innymi rodzicami i dziećmi ciekawymi, mądrymi i jedynymi w swoim rodzaju produktami, które przywozimy z naszych podróży. Starannie wybieramy produkty - innowacyjne, najwyższej jakości, nagradzane na międzynarodowych konkursach. W roku 2009 wprowadziliśmy na polski rynek Klocki Gwiazdki oraz Magiczne Kształty, klocki które nasza córka wypatrzyła w Singapurze i które stały się jej ulubionymi klockami. W 2012 z USA przywieźliśmy zabawki firmy Fat Brain Toy Co, które są wyjątkowo kolorowe, innowacyjne: w zamyśle, konstrukcji, designie i użyciu materiałów. Produkty te zachwycają tak samo dzieci jak i rodziców. Najbardziej rozpoznawalnymi zabawkami Fat Brain Toy Co. są Kule Tobbles, Przyssawki Squigz, Bąbelki Dimpl.

Dziś większość dystrybuowanych przez nas produktów pochodzi z USA i Europy. Od stycznia 2019 roku, jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem samochodzików do samodzielnego składania Modarri, pachnących produktów Scentco, oraz ekologicznych układanek Eugy. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. 

Dane kontaktowe: 

QElements

ul. Obrońców Pokoju 41,

05-800 Pruszków, 

biuro@qelements.pl, 

tel. 605-09-49-25 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl