Hatteria Gad Eugy. Eko Układanka 3D.

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Eugy Eko Układanki 3D są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję. Dla dzieci w wieku 6 lat+. 

Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Eugy
Kod produktu: EG_004

Opis

Hatteria Gad Eugy Eko Układanka 3D.

Eugy zaprojektowane w Nowej Zelandii są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję do zbudowania gada. Zbierz całą serię zwierząt, ptaków, dinozaurów i wiele innych. Dla dzieci w wieku 6 lat+.

Hatteria (tuatara, łupkoząb) to rzadkie, średniej wielkości gady, przypominające jaszczurkę, występujące tylko w Nowej Zelandii. Hatteria zaliczana jest do żywych skamieniałości, wykazuje wiele prymitywnych cech. Są ostatnimi ocalałymi z rzędu gadów, który żyły w epoce dinozaurów. Praktycznie nie zmieniła się od 225 milionów lat. Tuatary są jedynymi żyjącymi członkami rzędu Sphenodontia, który był licznie reprezentowany przez wiele gatunków w epoce dinozaurów, około 200 milionów lat temu. Wszystkie gatunki z wyjątkiem hatterii ostatecznie wyginęły około 60 milionów lat temu. Gady te mogą żyć nawet 100 lat!

Układanki Eugy odzwierciedlają cechy charakterystyczne prawdziwego gada.  Charakterystyczną cechą Hatterii jest grzebień na głowie i grzbiecie, który jest odwzorowany w układance Eugy. Tuatary mają zęby, które łączą się bezpośrednio z ich szczęką, co także ma łupkoząb Eugy. Stopy są ustawione pod kątem 90 stopni, aby reprezentować realistyczną postawę gada.

 

 

Hatteria Gad Eko Układanka 3D:

  • Układanka 3D do samodzielnego złożenia zielonego łupkozęba.
  • Przypominający jaszczurkę gad z kolcami na grzbiecie.
  • Przywiązanie do detali jak zęby, kolczasty grzebień na głowie i grzbiecie, ustawienie łap. 
  • Wykonany z kartonu.
  • Rozwija wyobraźnię, planowanie, motorykę.
  • Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej.
  • Zestaw zawiera instrukcję do złożenia dinozaura.
  • Dla dzieci w wieku 6 lat +.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl