SREBRNY MEDAL DLA MAGNETYCZNYCH ZABAWEK HALFTOYS W KONKURSIE PARENTS CHOICE AWARDS.

0

Magnetyczne zwierzęta i dinozaury HalfToys otrzymały nagrodę w prestiżowym, najstarszym w USA konkursie zabawek non-profit!

Każde zwierzątko i dinozaur z rodziny HalfToys jest mądrze przemyślane i piękne wykonane. Proste opakowanie wskazuje jedynie na zabawę, która jest w środku. Wykonany z nietoksycznego plastiku szkielet jest zamknięty w gładkiej magnetycznej skorupie ciała, z której dzieci mogą łatwo wyjąć kości układanki, rozłożyć je na części, a następnie złożyć z powrotem. Dołączoną dioramę, aby złożyć, może przydać się pomoc rodzica. Po złożeniu wyobraźnia oszaleje ze szczęścia.” Powiedziała prezes fundacji Parents Choice Awards (Nagroda Wybór rodziców) Claire Green, uzasadniając przyznanie nagrody zabawkom HalfToys.  https://www.parentschoice.org/product/halftoys/

 

Program Parents Choice Awards (Nagroda Wybór Rodziców) nagradza zabawki, które zachęcają dzieci do rozwoju, szanują ich inteligencję i oferują wiele możliwości uczenia się poprzez zabawę.

Sędziowie konkursu oceniają jak produkt pomaga dziecku rozwijać się: społecznie, intelektualnie, emocjonalnie, etycznie i fizycznie. Sędziowie nie są zainteresowani produktami, które zachęcają do komercji, przemocy, nienawiści.

Nagrodzone zabawki to produkty, które mają długotrwałą wartość zabawy i nauki. Zabawki nowatorskie pod względem koncepcji, atrakcyjne, wysokiej jakości i uczciwie wycenione.

Nagroda Wybór Rodziców - Parents Choice Awards - to najstarszy i najbardziej szanowany w USA program non-profit stworzony z myślą o uznaniu wysokiej jakości mediów i zabawek dla dzieci. Honoruje najlepszy produkty dla dzieci: książki, zabawki, muzykę, czasopisma, oprogramowanie, gry wideo, telewizję, strony internetowe i aplikacje mobilne .

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl