Eko Klocki Binabo nagrodzone w konkursie Zabawki Roku 2021.

0

Jury konkursu Zabawka Roku, a wśród nich największe autorytety branży dziecięcej w Polsce, nagrodziło klocki Binabo wyróżniając je za niesamowite możliwości konstrukcyjne, funkcjonalność, jakość wykonania, design, wartości zabawy i kreatywności. To kolejna już nagroda dla Eko Klocków Binabo. W 2020 roku zabawka była finalistą konkursu Dobry Wzór. 

Binabo to eko klocki, które dają nieskończone możliwości zabawy. Klocki są lekkie, elastyczne i wytrzymałe. Elementy w prosty sposób łączy się ze sobą, dając możliwość zbudowania różnorodnych zabawek sportowych: piłek o różnych rozmiarach, frisbee, kręgli, kosza do koszykówki, nawet rzeczy codziennego użytku jak miski na owoce, abażur. Kolorowe klocki Binabo zachęcają do konstruowania najbardziej niesamowitych figur i kształtów. W Binabo chodzi o bycie kreatywnym, coś czego w dzisiejszych czasach zbyt często odmawia się dzieciom.

Klocki zrobione są z biomateriału Arboblend®, który w 100% jest wykonany z odnawialnych źródeł – cukier, żywica i włókna drzewne. Arboblend® jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla plastiku. Klocki dostępne są w różnych kombinacjach kolorystycznych i w całości wyprodukowane są w Niemczech. https://fajneklocki.pl/pl/c/Binabo-Eko-Klocki/45

Zabawka Roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce, znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl