Opcje przeglądania

Fat Brain Toy Co zabawki kreatywne

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnych i innowacyjnych produktów dla swoich pociech, które będą wspomagać rozwój dziecka, rozwijać jego zmysły i edukować, to zabawki sensoryczne stworzone przez firmę Fat Brain Toy Co. sprawdzą się w tej roli znakomicie. Amerykański producent już od wielu lat dba bowiem o rozwój intelektualny i emocjonalny najmłodszych, co idealnie wpisuje się w misję naszej firmy. Dlatego też stworzyliśmy dla artykułów marki ze Stanów Zjednoczonych dedykowaną kategorię, dzięki czemu znacznie łatwiej znajdą Państwo ich produkty.

W naszym asortymencie znalazły się zabawki Fat Brain Toy Co., które nie tylko stymulują zmysły czy rozbudzają wyobraźnię najmłodszych, ale przede wszystkim sprawiają im radość. Produkty te rozwijają umiejętności motoryczne dziecka, zachęcają do eksperymentowania, nauki kolorów, kształtów, stymulują dotyk, wzrok oraz słuch dziecka. Z kolei gry i łamigłówki rozwijają m.in. umiejętności myślenia logicznego i strategicznego, zachęcają do rozwiązywania problemów czy też kreatywnego myślenia. Najbardziej popularne zabawki stworzone przez firmę Fat Brain Toy to Klocki Przyssawki Squigz, Wirujca Wieża SpinAgain, Bąbelki Dimpl oraz sorter Elastyczna Koskta InnyBin.

Pretentables Zestaw do Pieczenia Pizzy.

Pretentables Zestaw do Pieczenia Pizzy.
Pretentables Zestaw do Pieczenia Pizzy.

Zestaw do zabawy w pieczenie pizzy z drewnianymi elementami, zawiera 34 elementy w tym: łopatka, 6 plastrów pizzy, filcowe dodatki, pojemnik na dodatki, dwie posypki - ser i ostra papryczka, nóż obrotowy do pizzy, szpatułka, menu, 2 talerze, piekarnik-pojemnik do przechowywania.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

253,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl